Preparaty, zestawy, żele do wybielania zębów | Nakładki wybielające zęby

1.iBright

żel do wybielania zębów
Jakość działania:
Szybkość działania:
Bezpieczeństwo:
Trwałość efektów:
Efekt wybielający:
Skuteczność:

iBright – najlepszy żel do wybielania zebów w domu, w którego zestawie znajdują się: wzornik odcieni, 5 chusteczek wybielających z fluorem, spray 5 ml, żel wybielający zęby 15 ml, silikonowa nakładka idealnie dopasowująca się do kształtu szczęki oraz 5-watowa lampa LAD. iBright – zestaw do wybielania zębów od ponad 6 lat dostępny na rynku, wielokrotnie i laboratoryjnie przebadany preparat, stworzony w oparciu o rzetelną wiedzę medyczną.

Preparat iBright znajduje pełną akceptację wśród specjalistów z szeroko rozumianych kręgów medycznych. Żel iBright rekomendowany jest przez wielu lekarzy oraz dentystów – m.in. lek. stom. Małgorzata Zając–Schwartz, lek. stom. W. Janicki, lek. stom. Agnieszka Król oraz lek. stom. Zbigniew Wolski. Zestaw na wybielanie zębów iBright polecany jest także przez konsumentów, z każdym miesiącem zyskuje coraz lepsze opinie. Żel wybielający zęby iBright ma już ponad 40 tys. pozytywnych opinii na całym świecie. iBright to doskonały sposób do wybielania zębów w domu w mniej niż 12 minut dziennie. Dzięki nakładkom iBright zyskasz zęby od 5 do 14 odcieni jaśniejsze. Receptura iBright oparta na Sodium Perborate, została wzbogacona o hydroksyapatytowe kryształki, które wpływają na uzyskanie śnieżnobiałej bieli zębów oraz ich blasku. 5 dni stosowania sprawia, że efekt idealnie śnieżnobiałych zębów utrzymuje się przez pełne 2 lata po kuracji.

Preparat iBright zapewnia natychmiastowe wybielanie przebarwień na zębach, rozjaśnia całe łuki zębowe, jak również pojedyncze zęby. Neutralne pH zmniejsza wrażliwość zębów, dzięki czemu możesz być spokojny o bezpieczeństwo stosowania. Żel do wybielania zębów iBright nie powoduje jakicholwiek skutków ubocznych, kuracja wybielająca trwa 5 lub 7 dni w zależności od wybranej sesji i stopnia intensywności wybielania zębów. Skuteczność żelu iBright w ciągu 7 dni wynosi 95%. iBright został pozytywnie zaopiniowany przez Inspektorat Sanitarny i dopuszczony do obrotu. Badanie kontrolne wykazało, że nakładki iBright spełniają unijne normy określone w dyrektywie i zawierają właściwe stężenie substancji aktywnych, dzięki czemu chronią Twoje szkliwo oraz zęby.

2.Rio Blue Light

nakładki wybielające zęby
Jakość działania:
Szybkość działania:
Bezpieczeństwo:
Trwałość rezultatów:
Wybielanie zębów:
Skuteczność:

Rio Blue Light Teeth Whitening – nakładki wybielające zęby, które działają przy wykorzystaniu technologii niebieskiego światła, dzięki czemu zęby stają się wyraźniejsze jaśniejsze już po kilku aplikacjach. Zestaw na wybielanie zębów zawiera preparat wybielający, ustniki, aplikatory ze strzykawkami z żelem, baterie oraz szczegółową instrukcję obsługi.

Regularna kuracja z wykorzystaniem nakładek Rio Blue Light Teeth Whitening pozwala wybielić zęby oraz zlikwidować przebarwienia powstałe na skutek palenia papierosów bądź picia nadmiernej ilości kawy. Żel wybielający zęby zawarty w Rio Blue Light Teeth Whitening jest bezpieczny dla szkliwa i dziąseł, dzięki czemu ewentualne skutki uboczne nie są odczuwalne. Preparat bardzo dobrze sprawdza się w przypadku różnego rodzaju przebarwień, może stanowić idealną alternatywę dla drogich zestawów i serii wybielających w gabinetach stomatologicznych.

3.Alta White

preparaty do wybielania zębów
Jakość działania:
Szybkość działania:
Bezpieczeństwo:
Trwałość rezultatów:
Wybielanie zębów:
Skuteczność:

Zestaw na wybielanie zębów Alta White składa się z aplikatora oraz specjalnego preparatu wybielającego. Stanowi doskonały sposób, aby przywrócić dawny blask Twoim zębom. Preparat został wyprodukowany przez firmę Pacific Naturalns, która znana jest z tego, że wszystkie ich żele i nakładki do wybielania zębów zostały stworzone przy zastosowaniu wyłącznie naturalnych składników. Dzięki temu nie powodują skutków ubocznych ani nie wywołują reakcji alergicznych.

Substancje aktywne zawarte w preparacie Alta White mają działanie pozwalające szybko wybielić zęby oraz zyskać satysfakcjonującą biel zębów. Zestaw wybielający zęby jest bardzo prosty w użyciu, wystarczy nałożyć za pomocą specjalnego aplikatora proszek wybielający na zęby, po uprzednim umyciu zębów. Następnie przez 20 minut nie należy spożywać żadnych posiłków ani napojów. Zabiegi przy użyciu zestawu Alta White należy powtarzać dwa razy dziennie aż do osiągnięcia najlepszych rezultatów. Początkowe efekty widać już po kilku dniach stosowania. Wadą nakładek Alta White jest ich wysoka cena oraz niedostępność żelu w Polsce.

4.Zero Peroxide

zestaw do wybielania zębów
Jakość działania:
Szybkość działania:
Bezpieczeństwo:
Trwałość rezultatów:
Wybielanie zębów:
Skuteczność:

Formuła do wybielanie zębów Zero Peroxide oparta jest na 35% roztworze wodorowęglanu sodu, zawiera także fluorek sodu, co pozwala wzmocnić szkliwo zębów oraz zapewnić widoczne efekty stosowania. W preparacie zawartych jest także kilka naturalnych substancji, takich jak aloes oraz granat, które zdecydowanie polepszają jakość wybielania zębów, jednocześnie nie powodują podrażnień jamy ustnej.

W zestawie wybielającym zęby znajdziemy wzornik odcieni, dzięki któremu będziemy w stanie porównać osiągnięte efekty z rezultatami sprzed kuracji. Zero Peroxide to bezpieczny preparat do wybielania zebów, który nie wywołuje reakcji alergicznych. Wadą żelu jest jego wygórowana cena, ok. 749 zł, mimo że efekty nie są lepsze od innych preparatów dostępnych na rynku.

5.Idol White

preparaty wybielające zęby
Jakość działania:
Szybkość działania:
Bezpieczeństwo:
Trwałość rezultatów:
Wybielanie zębów:
Skuteczność:

Idol White jest preparatem wybielającym zęby, zajmuje 5. miejsce w rankingu. Zestaw na wybielanie zębów zawiera 2 aplikatory po 2,5 ml każdy, które wystarczają na 30 dni stosowania. Idol White pozwala wybielić zęby dzięki odpowiednim składnikom w nim zawartych.

Nadtlenek sodu przyspiesza proces wybielania zębów. Carbomer ma działanie zbliżone do nadtlenku wodoru. EDTA – odpowiada za usunięcie osadów powstałych na skutek nadmiernego spożywania kawy lub palenia papierosów. Wspomaga działanie obecnych w żelu Idol White substancji wybielających.

Gliceryna umożliwia szybsze wnikanie substancji wybielających, chroni zęby przed nadmiernym wybielaniem i uszkodzeniem szkliwa. Sacharynian sodu oraz olejek miętowy są substancjami pomocniczymi, które stanowią doskonały zapach preparatu.

Sposób korzystania z Idol White jest niezwykle prosty. Wystarczy szybko przekręcić aplikator, dzięki któremu wydostaniemy porcję żelu wybielającego. Następnie rozprowadzamy żel wybielający zęby, czekamy minutę i dokładnie wypłukujemy jamę ustną po upływie 60-90 sekund. Czynność należy powtórzyć dwa razy dziennie.

Wybielanie zębów w domu przy pomocy preparatu jest intuicyjne i wygodne. Wadą żelu Idol White jest długi czas oczekiwania na efekty, nawet do 2 miesięcy. Ważne jest także regularne stosowanie żelu wybielającego o określonych porach w ciągu dnia. Idol White nie jest już dostępny do nabycia w Polsce.