Biały uśmiech

Pierwszy Niezależny Ranking

Najlepszych Tabletek Na Odchudzanie

Ranking powstał na podstawie ponad 970 opinii konsumentów znalezionych w Internecie oraz na podstawie opinii pacjentów zgromadzonych podczas indywidualnej rozmowy z dietetykami oraz specjalistami ds. prawidłowego żywienia.

Oceny poszczególnych produktów zostały dobrane przez niezależnych ekspertów. W naszym gronie znalazły się osoby, które są autorami wielu opiniotwórczych publikacji z zakresu odchudzania oraz zdrowego trybu życia wśród dorosłych, a także dietetycy z długoletnim stażem pracy oraz eksperci z zakresu kulturystyki i ćwiczeń fitness.

Dzięki naszemu rankingowi masz pewność, że podejmiesz słuszną decyzję i wydasz pieniądze na właściwy oraz przede wszystkim skuteczny preparat odchudzający. Dzięki rankingowi dokonasz właściwego wyboru najlepszych dla siebie tabletek na odchudzanie. Nie wskazujemy w tym momencie konkretnego produktu, aby zachować niezależność. Podejmij decyzję na podstawie ocen i komentarzy wśród 5 wyróżnionych przez nas najskuteczniejszych preparatów na odchudzanie.

Karen Curtis,

Ekspert ds. żywienia

Ekspert ds. zdrowego żywienia wśród dorosłych, autorka wielu specjalistycznych publikacji w "Woman Health" oraz "Medical", dietetyczka. Od 8 lat uprawia regularnie jogging, interesuje się tematem zdrowego żywienia. Pomogła ponad 340 kobietom oraz 274 mężczyznom w wieku 18-65 lat osiągnąć masę ciała zgodną z ich wskaźnikiem BMI.

Mark Hicks,

Specjalista ds. otyłości

Wybitny specjalista zajmujący się problemem nadwagi i otyłości wśród dorosłych. Od ponad 25 lat prowadzi prywatną klinikę leczenia otyłości w Seattle w stanie Waszyngton. Układa indywidualne plany żywieniowe gwiazdom filmowym, zawodnikom lekkiej atletyki, biegaczom oraz tenisistom. Jest uznawanym autorytetem w swojej dziedzinie. Propaguje zdrowy tryb życia oraz zbilansowaną, zrównoważoną dietę.

Biały uśmiech

Wszystko co spożywamy ma wpływ na biel naszych zębów. Nie bez znaczenia dla nich jest głównie czarna kawa czy też herbata i czerwone wino. Substancje te zostawiają nieestetyczne ciemne albo żółte przebarwienia na naszym szkliwie. Z pewnością lepiej jest rzecz jasna unikać nadmiernego spożywania tego rodzaju płynów, jeśli jednak nie posiadamy takiej sposobności, to trzeba koniecznie zdecydować się na najskuteczniejszy i pewny środek do wybielania zębów, którym jest iBright.

Środek ten z powodzeniem stosują największe gwiazdy filmu światowego czy też celebryci znani z pierwszych stron gazet. Działanie iBright jest oparte przede wszystkim o tlen aktywny oraz związki potasu, jakie to nie tylko wybielają nasze zęby, lecz także wzmacniają szkliwo i chronią je przed nadmierną wrażliwością. Ceny wybielania zębów w profesjonalnych gabinetach dentystycznych są ogromne. Stać więc na tego rodzaju zabieg tylko nieliczne osoby. W takim razie sporo osób pyta czym wybielić zęby. W odpowiedzi na to pytanie pojawił się właśnie iBright. Jest on rezultatem połączonych prac laboratoryjnych naukowców z całego świata.

Po co wydawać ogromne pieniądze na kosztowne zabiegi, jeśli już teraz wystarczy zaledwie około 12 minut dziennie z nakładkami na zęby, aby uzyskać najlepszy rezultat. Sposoby wybielania zębów mogą być bardzo różne i różnie możemy znosić ich oddziaływanie na nasze zęby. W niektórych przypadkach może ujawnić się bolesna nadwrażliwość i niestety choroby dziąseł. iBright jest w pełni bezpiecznym preparatem, którego działanie było skrupulatnie zbadane w testach laboratoryjnych. Wszystkie osoby testujące iBright potwierdzają jego skuteczność. iBright zajmuje pierwsze w miejsce w rankingu wśród skutecznych żeli wybielających.